KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374148
nr 1237 4148
Oidentifierad konstnär. Signerad Hayes, Nordafrika. Olja på duk, 55x78
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:37:03
300 kr
450 kr
600 kr